Vybíjená ve městě

Mgr. Václav Severa

• Mgr. Lukáš Harazin

Naši žáci dnes dosáhli obrovského úspěchu, když v konkurenci bruntálských základních škol vyhráli 10. ročník prestižního turnaje ve vybíjené, který se uskutečnil v krásném počasí na náměstí v Bruntále. V nádherné atmosféře plné týmové práce, výkonů a nadšení se naše škola probojovala do finále.

Finálovým soupeřem byl nejlepší tým základní části a také největší favorit turnaje ZŠ Petrin.

Naši žáci předvedli ve finále perfektní, soustředěný výkon, ale hlavně týmový duch a dokázali svého finálového protivníka po nervydrásajícím průběhu porazit. Radost našich žáků byla obrovská a za účasti pana starosty a místostarosty převzali pohár a medaile za první místo. Celý den panoval u všech dětí úsměv a nadšení, což byla nekrásnější věc celého dne. Je krásné, že děti stále baví sport! Už se těšíme na další ročník.

Naší školu reprezentovali:

Chioma Victoria Awara